| Materiał | granica plastyczności nie mniejsza niż 345mpa 460mpa |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 35 m / s |
| Pochodzenie miejsca | YIXING |
| Rodzaj | Pogrzeb |
| Treasure Surface | cynkowanie ogniowe |
| Kształt słupa | Ośmiokąt, dwunastokąt, sześciokąt |
|---|---|
| Wysokość | 25 stóp do 75 stóp |
| Obróbka powierzchniowa | galwanizacja lub butiuem |
| Napięcie | 10kv-220kv |
| Wygląd | Rurowy, trójkątny, kątowy, kratowy |
| Rodzaj | Rodzaj pochówku |
|---|---|
| Głębokość sadzenia | 1,8 m pod ziemią |
| Minimalna granica plastyczności | 355 mpa |
| Wysokość | 8m do 27m |
| Wygląd | Rurowy, trójkątny, kątowy, kratowy |
| Nazwa produktu | 11,8 m 800 daN Kamerun Stalowy słup ocynkowany ogniowo do transmisji elektrycznej |
|---|---|
| Podanie | Linia dystrybucyjna |
| Materiał | StalQ235,Q345 |
| Minimalna granica plastyczności | 355 mpa |
| Maksymalna wytrzymałość na rozciąganie | 620 mpa |
| Nazwa produktu | Słup zasilający ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Podanie | Linia napięcia |
| Grubość | 1 mm do 36 mm |
| Tolerancja wymiaru | + -2% |
| Dożywotni | 50 lat |
| Nazwa produktu | Słup zasilający ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Podanie | Linia napięcia |
| Grubość | 1 mm do 36 mm |
| Tolerancja wymiaru | + -2% |
| Dożywotni | 50 lat |
| Nazwa produktu | 1/6 Ocynkowany słup stalowy Stalowy słup ocynkowany Cena Ocynkowany wielokątny słup stalowy mocy |
|---|---|
| Wysokość | 35 stóp |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| Standard spawalniczy | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/- 2% |
| Nazwa produktu | Elektryczny słup ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Podanie | Linia dystrybucyjna |
| Materiał | StalQ235,Q345 |
| Minimalna granica plastyczności | 355 mpa |
| Maksymalna wytrzymałość na rozciąganie | 620 mpa |
| Nazwa produktu | Słup zasilający ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Podanie | Linia napięcia |
| Grubość | 1mm do 36mm |
| Tolerancja wymiaru | +-2% |
| Dożywotni | 50 lat |
| Nazwa produktu | Słup zasilający ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Podanie | Linia napięcia |
| Grubość | 1mm do 36mm |
| Tolerancja wymiaru | +-2% |
| Dożywotni | 50 lat |