| Rodzaj | Rodzaj pochówku |
|---|---|
| Głębokość rośliny | 1,8 m podziemne |
| Minimalna granica plastyczności | 355 MPa |
| Wysokość | 8m do 27m |
| Wymiar | Rurowe, trójkątne, kątowe, kratowe |
| Thickness | 3.8mm 7.2mm |
|---|---|
| Pole Shape | Round, conical, octagonal, square, mid hinged, polygonal shafts |
| Kolor | białe srebro |
| Nazwa produktu | 3,8 mm 7,2 mm 9m 11m Malaysia Hop Dip Galvanzation Stalowe słupy elektryczne z FRP |
| Design | Against 8 Grade Of Earthquake |
| Tolerancja wymiaru | +- 2% |
|---|---|
| Odporność na wiatr | 3-500 km/h |
| Materiał | GR50 GR65 S500 S355 |
| Wysokość | 11m 3,8 mm 7,2 mm 80-100 Microm MICRMA Galwanizacja gorącego zanurzenia dla trwałego stalowego słupa |
| spawanie | Spawanie potwierdza międzynarodowy standard spawania CWB |
| Wysokość | 20-40m |
|---|---|
| Gęstość | 1-30mm |
| Projekt | przed 8 stopniem trzęsienia ziemi |
| Kolor | białe srebro |
| Spawalniczy | AWS D1.1 |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Shape | Round |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Material | Gr50 |
| Wysokość | 12m |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | Gorące zanurzenie w proszku |
| Grubość | 3 mm |
| Montaż optyczny oprawy oświetleniowej | IP 65 |
| Torelance wymiarów | +- 2% |
| Materiał | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 35m/s |
| pochodzenie miejsca | yixing |
| Rodzaj | Pogrzeb |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Shape | Polygonal |
| Power Capacity | 10kV - 220kV |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Material | Gr50 Gr65 |
| Imię | Ośmiokątny słup elektryczny ze stali 69KV |
|---|---|
| Materiał | ASTM 572 klasa 50 o granicy plastyczności nie mniejszej niż 345mpa |
| Rodzaj | Ośmiokątny słup elektryczny ze stali 69KV |
| Kształt | Ośmioboczny |
| Wysokość | 8-35m |
| materiał | GR65 |
|---|---|
| ORIJIN | JIANGSU YIXING |
| Do spawania | AWS D1.1 |
| Napięcie | 220KV-550KV |
| kształt | ROUND, POLYGON |