| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Shape | Polygonal Round |
| Power Capacity | 10kV - 220kV |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Nazwa produktu | Antena telekomunikacyjna Stalowy słup biegunowy Wieża biegunowa do sygnału telefonii komórkowej |
|---|---|
| aplikacji | Dystrybucja komunikacji |
| Galwanizacja | ASTM A 123 |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Torlen wymiarowy | - 2% |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Wysokość | 14,5 mln |
|---|---|
| Kształt słupa | Ośmioboczny |
| Grubość | 2,75 mm |
| Norma spawalnicza | AWS D 1.1 |
| Obróbka powierzchniowa | Bituma galwanizacji |
| Materiał | S355JR |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 2,5-10 mm |
| Kształt | WIELOKĄT |
| galwanizacja | ASTM A123, średni stosunek g nie mniej niż 85um |
| Nazwa produktu | Antena telekomunikacyjna Stalowy słup biegunowy Wieża biegunowa do sygnału telefonii komórkowej |
|---|---|
| aplikacji | Dystrybucja komunikacji |
| Galwanizacja | ASTM A 123 |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Torlen wymiarowy | - 2% |
| Height | 6m to 15m |
|---|---|
| Minium yield strength | 355mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620mpa |
| Optical assembly of lighting fixture | IP65 |
| Wind speed | 160km/h |
| Wysokość | 15 m |
|---|---|
| Władza | 10-550kv |
| Rynek | Banglades |
| Gęstość | 4mm/5mm |
| Materiał | Siła plastyczności GR65 nie mniejsza niż 460mpa |
| Wysokość | CUSTOMIZAD |
|---|---|
| Kolor | BIAŁA POWŁOKA |
| Grubość | 1MM-30MM |
| POWIERZCHNIA OBRÓBKI | GALWANIZACJA GORĄCA |
| CERFIFICJA | ISO9001: 2008 |
| Wysokość | 15m |
|---|---|
| moc | 10-550kv |
| Rynek | Bangladesz |
| Grubość | 4 mm / 5 mm |
| Materiał | GR65 wytrzymałość na siłę nie mniejszą niż 460mpa |