| Product Name | Power transmission pole |
|---|---|
| Shape | Octagonal |
| Package | Nude |
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 5mm |
| Funkcja | 35ft |
|---|---|
| Podanie | przenoszenie energii elektrycznej |
| obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| Grubość | 1-30mm |
| Poziom ochronny | IP65 |
| Cechy | 35FT |
|---|---|
| Zastosowanie | przesył energii elektrycznej |
| Obsługa powierzchni | Cynkowanie ogniowe |
| Gęstość | 1-30mm |
| Poziom ochronny | IP65 |
| Funkcja | 35FT NEA |
|---|---|
| Podanie | przesyłanie energii elektrycznej |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| Grubość | 1-30 mm |
| Poziom ochronny | IP65 |
| Funkcja | 40 stóp |
|---|---|
| Podanie | przesyłanie energii elektrycznej |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| Grubość | 1-30 mm |
| Poziom ochronny | IP65 |
| Cechy | 1-50 mln |
|---|---|
| Zastosowanie | przesył energii elektrycznej |
| Obsługa powierzchni | Cynkowanie ogniowe |
| Gęstość | 1-30mm |
| Poziom ochronny | IP65 |
| MATERIAŁ | Q345 |
|---|---|
| PODANIE | PRZESYŁ MOCY |
| KOLOR | DOSTOSOWANY |
| WZROST | 9m |
| OBRÓBKA POWIERZCHNIOWA | GALWANIZACJA GORĄCA |
| Nazwa produktu | Ocynkowany słup stalowy |
|---|---|
| Podanie | Linia transmisji |
| Projekt | Dostosowane |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| Standard spawalniczy | AWS D1.1 |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Shape | Polygonal Round |
| Power Capacity | 10kV - 220kV |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Materiał | Q345, Q235 |
|---|---|
| Obciążenie projektowe w kg | 300 ~ 1000 kg przykładane do 50 cm od słupka |
| Torlance wymiaru | +- 2% |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Norma spawalnicza | AWS D 1.1 |