| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Line |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Tolerance of the dimension | +-2% |
| Life time | 50 years |
| Product Name | 10KV ~ 500KV HDG Electric Steel Tubular Pole for Power Transmission Line |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 12m |
| Voltage | 10KV ~ 500KV |
| Treatment | Galvanization |
| Nazwa produktu | Elektryczny stalowy słup rurowy 10KV ~ 500KV HDG do linii przesyłu energii |
|---|---|
| projekt | Projekt klienta |
| Wzrost | 12m |
| Napięcie | 10KV ~ 500KV |
| Leczenie | Galwanizacja |
| Nazwa produktu | Słup ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Zastosowanie | Linia transmisyjna |
| Projekt | Zindywidualizowane |
| Obróbka powierzchniowa | Cynkowanie ogniowe |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Prąd oceniany | 10-200 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 10-220 |
| Obróbka powierzchniowa | Cynkowanie ogniowe |
| Tolerancja wymiaru | +- 2% |
| Norma spawalnicza | AWS D 1.1 |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Height | 3m-50m |
| Joint of Poles | Slip joint, flanged connected |
| Warranty time | 15 years |
| Height | 6m to 15m |
|---|---|
| Minium yield strength | 355mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620mpa |
| Optical assembly of lighting fixture | IP65 |
| Wind speed | 160km/h |
| Product Name | Customized Multi-Circuit Angle Type Electric Steel Tubular Poles Q235 Steel |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25FT-70FT |
| Voltage | 110kv |
| Treatment | Bitumen |
| Product Name | 13.8KV Philippines Galvanized Electrical Power Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 30FT |
| Voltage | 13.8KV |
| Treatment | Galvanization |
| Nazwa produktu | Słup zasilający ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Zastosowanie | Linia napięcia |
| Gęstość | 1 mm do 36 mm |
| DOŻYWOTNI | 50 lat |
| Norma spawalnicza | AWS (Amerykańskie Towarzystwo Spawalnicze) D 1.1 |