| Materiał | Q355 GR50 GR65 |
|---|---|
| Projekt | przed 8 stopniem trzęsienia ziemi |
| Wysokość | 20-120 stóp |
| Pogrubia | 1-30mm |
| Prędkość wiatru | 160 km/godz |
| typu | stalowy słup rurowy |
|---|---|
| Obróbka powierzchni | ocynkowane ogniowo |
| Obciążenie projektowe w kg | 300 ~ 1000 kg |
| Prędkość wiatru | 160 km / h |
| Pozew o | dystrybucja energii elektrycznej |
| Nazwa | Kołnierz 90FT typ 3 segmenty Słup stalowy Słup ocynkowany Monopole z bitumem |
|---|---|
| Projekt | Kołnierz 90FT typ 3 segmenty |
| Wysokość | 90FT |
| Zagęszcza | 6 mm 8 mm |
| Obciążenie projektowe | 2500dan |
| Nazwa produktu | Galwanizowany słup elektryczny |
|---|---|
| Wniosek | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Standard spawania | AWS D 1,1 |
| Grubość ściany | 1-36mm |
| Czas gwarancji | 15 lat |
| Rodzaj | Stalowy słup rurowy |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | Ocynkowane ogniowo |
| Obciążenie projektowe w kg | 300 ~ 1000 kg |
| Prędkość wiatru | 160KM/H |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Rodzaj | Stalowy słup rurowy |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Ocynkowane ogniowo |
| Obciążenie projektowe w kg | 300 ~ 1000 kg |
| Prędkość wiatru | 160 km/godz |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Rodzaj | Stalowy słup rurowy |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Ocynkowane ogniowo |
| Obciążenie projektowe w kg | 300 ~ 1000 kg |
| Prędkość wiatru | 160 km/godz |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Nazwa produktu | Steel Utility Polacy |
|---|---|
| aplikacji | Przeniesienie energii elektrycznej |
| Grubość | 1 mm do 36 mm |
| Certyfikat | ISO9001 / BV / |
| Moc znamionowa | 10 kV do 220 kV |