| Type | Hot dip galvanized steel poles Steel Utility Pole for 69kv transmission |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Material Grade | Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Nazwa produktu | Ocynkowany słup zasilający |
|---|---|
| Kształt | Ośmiokątny lub okrągły |
| Pojemność mocy | 10kV do 220kV |
| Joint Polaków | Złącze poślizgowe |
| Czas gwarancji | 15 lat |
| Moc | 10KV |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 160 km/godz |
| Grubość | 4mm |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/-2% |
| type | Octagonal 11.9m Steel Poles Hot Dip Galvanized Electrical Power Pole With Arms For Africa |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | 18m Galvanized Electrical Power Pole Metal Power Utility Line octagonal electric utility pole |
|---|---|
| certificate | ISO9001 |
| life time | 50 years |
| tolerance | +/-2% |
| material | Alloy |
| Type | steel tubular pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg |
| Wind speed | 160km/h |
| Suit for | electricity distribution |
| Styl | słup wielokątny |
|---|---|
| Torlance wymiaru | +-2% |
| Gęstość | 4 mm |
| Prędkość wiatru | 160 km/godz |
| Garnitur dla | linia dystrybucji energii elektrycznej |
| Wysokość | 14,5 mln |
|---|---|
| Kształt słupa | Ośmioboczny |
| Grubość | 2,75 mm |
| Norma spawalnicza | AWS D 1.1 |
| Obróbka powierzchniowa | Bituma galwanizacji |
| Nazwa produktu | Stalowy słup użytkowy |
|---|---|
| Zastosowanie | Przesył mocy |
| Obsługa powierzchni | Cynkowanie ogniowe |
| Torlance wymiarowe | +- 2% |
| Norma spawalnicza | AWS D 1.1 |