| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 11.9m - 600dan Metal Power Utility Octagonal Electric Galvanized Steel Pole Power Line Pole For Double Circuit |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Imię | Ośmiokątny słup elektryczny ze stali 69KV |
|---|---|
| Materiał | ASTM 572 klasa 50 o granicy plastyczności nie mniejszej niż 345mpa |
| Rodzaj | Ośmiokątny słup elektryczny ze stali 69KV |
| Kształt | Ośmioboczny |
| Wysokość | 8-35m |
| Rodzaj | Stalowy słup rurowy |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | Ocynkowane ogniowo |
| Obciążenie projektowe w kg | 300 ~ 1000 kg |
| Prędkość wiatru | 160KM/H |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Nazwa produktu | Elektryczne oświetlenie Stalowe słupki 11m 12m Dostosowywalne monitorowanie Oktogonalne Galwanizowan |
|---|---|
| Standard galwanizacji | ASTM A123 |
| świadectwo | ISO 9001 |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/-2% |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit For | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Standard | ISO 9001 |
| Władza | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 160km/h, 30m/s |
| Gęstość | 1mm do 30mm |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/-2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |