| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Wind speed | 160km/h |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| standardowe | ISO 9001 |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Standard spawalniczy | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| typu | 8m 5KN słup elektryczny wysokiej jakości słup elektryczny Q345 Afryka oferta |
|---|---|
| styl | galwanizacja |
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Torlance dimenstion | - 2% |
| Pozew o | dystrybucja energii elektrycznej |
| Nazwa | 11 m 3,8 mm 2-częściowy elektryczny słup transmisyjny FRP Malezja |
|---|---|
| Projekt | 2 sekcja |
| Wysokość | 11m |
| Zagęszcza | 3,8 mm |
| Port | zawsze Szanghaj |
| Nazwa produktu | Wysokonapięciowe galwanizowane stożkowe wieże linii elektroenergetycznych |
|---|---|
| aplikacji | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| Grubość ścianki | 1-36 mm |
| Czas gwarancji | 15 lat |
| Nazwa produktu | 35FT 40Ft Ocynkowany ogniowo słup rozdzielczy cena elektrycznego słupa stalowego |
|---|---|
| Zastosowanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Norma spawalnicza | AWS D 1.1 |
| Grubość ściany | 1-36mm |
| Czas gwarancji | 15 lat |
| moc | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Rodzaj | maszt prosty, maszt rozciągliwy, maszt obrotowy |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Tolerancja | +/- 2% |
| Transmisson Line | 132kv |
|---|---|
| Accessories | Climb,earth rod,insulators |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Standard | AWS D1.1 Welding |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Style | galvanized |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |