| Nazwa przedmiotu | Wielokątny wysoki maszt masztowy |
|---|---|
| Materiał | Q345 |
| Wysokość | 35M |
| Stosowanie | Oświetlenie stadionu |
| Powierzchnia wykończona | Ocynkowane ogniowo |
| Kształt | stożkowaty, wielopiramidowy, kolumnowy, wielokątny lub stożkowy |
|---|---|
| Styl | Galwanizacja |
| Torlance wymiaru | +-2% |
| Rodzaj | drążek prosty, drążek na rozciąganie, drążek skrętny |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Style | galvanization |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Design load in kg | 300~ 1000 Kg appliced to 50cm from the to pole |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Power | 10kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h |
| Thickness | 4mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Item Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Accessories | Lifting system |
| Section Thickness | 6mm,8mm,10mm |
| Light Quantity | 10 -50 lights |
| Surface Finished | hot dip galvanized |