| Type | Electrical Power Pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 1000KG |
| Wind speed | 33m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Type | Electrical Power Pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 1000KG |
| Wind speed | 33m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Nazwa produktu | Słup energii elektrycznej |
|---|---|
| Wniosek | Przesył mocy |
| Standard spawania | AWS D 1,1 |
| Standard galwanizacji | ASTM A 123 |
| Orzecznictwo | ISO9001/BV/ |
| Wysokość | 15m |
|---|---|
| moc | 10-550kv |
| Rynek | Bangladesz |
| Grubość | 4 mm / 5 mm |
| Materiał | GR65 wytrzymałość na siłę nie mniejszą niż 460mpa |
| Rodzaj | Stalowy słup rurowy |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Ocynkowane ogniowo |
| Obciążenie projektowe w kg | 300 ~ 1000 kg |
| Prędkość wiatru | 160 km/godz |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Wysokość | 15 m |
|---|---|
| Władza | 10-550kv |
| Rynek | Banglades |
| Gęstość | 4mm/5mm |
| Materiał | Siła plastyczności GR65 nie mniejsza niż 460mpa |
| Rodzaj | słup prosty, słup rozciągający, biegun zwrotny |
|---|---|
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Kształt | Stożkowaty, wielopiramidowy, kolumnowy, wielokątny lub stożkowy |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/-2% |
| Height | 20-40m |
|---|---|
| Thickness | 1-30mm |
| Design | against 8 grade of earthquake |
| Color | white ,silver |
| Welding | AWS D1.1 |
| Type | steel tubular pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg |
| Wind speed | 160km/h |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanization |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |