| Nazwa produktu | Stalowy słup energii elektrycznej |
|---|---|
| Podanie | Przesył mocy |
| Obróbka powierzchniowa | Malowanie proszkowe HDG |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| Standard galwanizacji | ASTM A123 |
| Item Name | 20M Height HPS High Mast Light Pole |
|---|---|
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Height | 20m to 50m |
| Type | Ladder or Lifting system |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Type | Electrical Power Pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 1000KG |
| Wind speed | 33m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Wysokość | 15 m |
|---|---|
| Władza | 10-550kv |
| Rynek | Banglades |
| Gęstość | 4mm/5mm |
| Materiał | Siła plastyczności GR65 nie mniejsza niż 460mpa |
| Nazwa produktu | Słup energii elektrycznej |
|---|---|
| Wniosek | Przesył mocy |
| Standard spawania | AWS D 1,1 |
| Standard galwanizacji | ASTM A 123 |
| Orzecznictwo | ISO9001/BV/ |
| Wysokość | 15m |
|---|---|
| moc | 10-550kv |
| Rynek | Bangladesz |
| Grubość | 4 mm / 5 mm |
| Materiał | GR65 wytrzymałość na siłę nie mniejszą niż 460mpa |