| Nazwa produktu | Stalowy słup energii elektrycznej |
|---|---|
| aplikacji | Przesył mocy |
| Obróbka powierzchni | Powłoka proszkowa HDG |
| Standard spawania | AWS D 1.1 |
| Standard galwanizacji | ASTM A 123 |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Nazwa produktu | Stalowy słup elektryczny |
|---|---|
| Wniosek | Przesył mocy |
| Obróbka powierzchniowa | Malowanie proszkowe HDG |
| Standard spawania | AWS D 1,1 |
| Standard galwanizacji | ASTM A 123 |
| Moc | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Standard spawalniczy | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Rodzaj | maszt prosty, maszt rozciągliwy, maszt obrotowy |
|---|---|
| Leczenie | galwanizacja |
| Prędkość wiatru | 44 m / s |
| Torlance dimenstion | + - 2% |
| Czynnik bezpieczeństwa | 1.8 |
| Nazwa produktu | Stalowy słup elektryczny |
|---|---|
| Podanie | Przesył mocy |
| Obróbka powierzchniowa | Malowanie proszkowe HDG |
| Standard spawania | AWS D 1,1 |
| Standard galwanizacji | ASTM A 123 |
| Rodzaj | stalowy słup rurowy |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | ocynkowane ogniowo |
| Obciążenie projektowe w kg | 300 ~ 1000 kg |
| Prędkość wiatru | 160KM/H |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Standard | ISO |
| Dimension tolerance | +- 2% |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |
| Product Name | Steel Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Surface treatment | HDG powder coating |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |