| Nazwa produktu | 10kV do 500kV Przemysł elektryczny Galwanizowany układ przeniesienia mocy Elektryczny stalowy słup r |
|---|---|
| Moc | 10KV |
| materiał | GR65 |
| Obróbka powierzchni | Cynkowanie ogniowe |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| Nazwa produktu | 25m 30m 50m ocynkowany słup linii elektrycznej Pylon do wznoszenia konstrukcji elektrycznej 500KV kr |
|---|---|
| Wysokość | 11,8m |
| świadectwo | ISO 9001 |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/-2% |
| Nazwa produktu | z galwanizowanej stali |
|---|---|
| Zastosowanie | Linia napięcia |
| Gęstość | 1 mm do 36 mm |
| Tolerancja wymiaru | +-2% |
| DOŻYWOTNI | 50 lat |
| Tolerancja wymiaru | +- 2% |
|---|---|
| Odporność na wiatr | 3-500 km/h |
| Materiał | GR50 GR65 S500 S355 |
| Wysokość | 9M 11M 12M 14M Wysokie Napięcie Niska Cena Elektryczna Stal Słup Energetyczny |
| spawanie | Spawanie potwierdza międzynarodowy standard spawania CWB |
| Napięcie znamionowe | 33 kv |
|---|---|
| Tworzywo | Gr.65 |
| Obróbka powierzchniowa | Gorąca galwanizacja bioder |
| Standard galwanizacji | ASTMA123 |
| Norma spawalnicza | AWS D.1.1 |
| Nazwa produktu | Słup ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Aplikacja | Linia transmisyjna |
| Projekt | Dostosowane |
| Obróbka powierzchniowa | Cynkowanie ogniowe |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Shape | Conoid ,Multi-pyramidal,Columniform,polygonal or conical |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Height | 7 M |
|---|---|
| Shape | Conical |
| Minimum yield strength | 460mpa |
| Usage | low voltage electric power transmission |
| Thickness | 2.75mm |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | 25FT Electrical Power Galvanized Steel Pole for 110kv transmission |
|---|---|
| welding standard | AWS D1.1 |
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| colar | any |