| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Material | ASTM A572 GR50 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Life time | 50 years |
| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Shape | Conoid, Multi-pyramidal,Columniform, polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Product Name | 10kV hot dip galvanized electric steel power transmission line tubular pole |
|---|---|
| Power | 10KV |
| Material | GR65 |
| Surface treatment | Hot dip galvanization |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| typu | prosty biegun, tyczka na rozciąganie, biegun obrotu |
|---|---|
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
| Tolerancja wymiaru | -2% |
| kształt | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal lub conical |
| typu | prosty biegun, tyczka na rozciąganie, biegun obrotu |
|---|---|
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
| Konstrukcja słupa | przeciwko trzęsieniu ziemi o wadze 8 stopni |
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| typu | prosty biegun, tyczka na rozciąganie, biegun obrotu |
|---|---|
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| kształt | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal lub conical |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | -2% |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| typu | galwanizacja |
|---|---|
| Moc | 10kv ~ 550kv |
| Konstrukcja słupa | przeciwko trzęsieniu ziemi o wadze 8 stopni |
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | -2% |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |