| Nazwa produktu | Słupy elektryczne ze stali |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja mocy |
| Obróbka powierzchniowa | malowanie galwaniczne, |
| Projekt | Dostosowane |
| Standard | ISO |
| materiał | Q345, Q235 |
|---|---|
| styl | galwanizacja |
| Projektuj obciążenie w kg | 300 ~ 1000 kg do 50 cm od bieguna |
| Torlance of dimenstion | - 2% |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Moc | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Obciążenie obliczeniowe w kg | 300 ~ 1000 kg nałożone na 50 cm od góry |
| Napięcie znamionowe | 10KV ~ 550KV |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe (ASTM A123) |
| Pozew o | Przesyłanie i dystrybucja energii elektrycznej |
| Rodzaj | 11,9 m 940 dan Zewnętrzne słupy elektryczne ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Kształt | Okrągły, stożkowy |
| Zasady płatności | T/T, L/C |
| Grubość | 2,5 mm-16 mm |
| Powierzchnia wykończona | Ocynkowane ogniowo |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| typu | 11,9m - 940dan Galwanizowane stalowe narzędzia. Słupy energetyczne Zewnętrzne narzędzia elektryczne |
|---|---|
| kształt | Okrągłe, stożkowe |
| Zasady płatności | T/T, L/C |
| Grubość | 2,5 mm-16 mm |
| Powierzchnia wykończona | Ocynkowane ogniowo |
| Tolerancja wymiaru | +- 2% |
|---|---|
| Odporność na wiatr | 3-500 km/h |
| Materiał | GR50 GR65 S500 S355 |
| Wysokość | 10m 11m 12m 11KV 13KV |
| spawanie | Spawanie potwierdza międzynarodowy standard spawania CWB |
| Material | Q345, Q235 |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Design load in kg | 300~ 1000 Kg appliced to 50cm from the to pole |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Type | 11.8M Gr65 Hot Dip Galvanization Steel Utility Pole 5mm Wall Thickness For Transmission Line |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |