| Type | 18m Gr65 material tower hot dip galvanized Steel Utility Pole for 120kv overheadline project |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Material Grade | Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Wysokość | 11,8 mln |
|---|---|
| moc | 10-550kv |
| Rynek | Bangladesz |
| Grubość | 4 mm / 5 mm |
| Materiał | GR65 wytrzymałość na siłę nie mniejszą niż 460mpa |
| Tolerancja wymiaru | +- 2% |
|---|---|
| Odporność na wiatr | 3-500 km/h |
| Materiał | GR50 GR65 S500 S355 |
| Wysokość | 80 stóp 90 stóp 138KV |
| spawanie | Spawanie potwierdza międzynarodowy standard spawania CWB |
| Tolerancja wymiaru | +- 2% |
|---|---|
| Odporność na wiatr | 3-500 km/h |
| Materiał | GR50 GR65 S500 S355 |
| Wysokość | 27,5 m 32 m |
| spawanie | Spawanie potwierdza międzynarodowy standard spawania CWB |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| type | 110KV Galvanized Transmission Electrical Power Tubular Pole Octagonal / Polygonal Steel Poles |
|---|---|
| welding | AWS D1.1 |
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| typu | 66 KV Transmisja Elektryczna moc Ocynkowany słup Ośmiokątny / Poligonalny Stalowe słupy o różnej kon |
|---|---|
| Do spawania | AWS D1.1 |
| standard galwanizacji | ASTM A123 |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| Czas życia | 50 lat |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Nazwa | Stalowy słup zasilający 12M 33KV |
|---|---|
| typu | Stalowy słup zasilający 12M 33KV |
| materiał | Klasa 50 według ASTM 572 o wytrzymałości wynosił nie mniej niż 345 mpa |
| kształt | Ośmioboczny |
| Wysokość | 8-45m |
| Name | 132KV High voltage 15m~30m Hot Dip Glavanized Transmission Electrical Steel Power Pole |
|---|---|
| Type | 132KV High voltage 15m~30m Hot Dip Glavanized Transmission Electrical Steel Power Pole |
| Materiał | ASTM 572 Klasa 60 o wysokości wytrzymałości nie mniejszej niż 460 MPa |
| Shape | Octagonal |
| Wysokość | 15 ~ 30 m |