| standard galwanizacji, | ASTM A 123 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | ocynkowane ogniowo |
| Obciążenie projektowe w kg | 300 ~ 1000 kg przyłożony do 50 cm od górnego słupa |
| Prędkość wiatru | 160km/h, 30m/s |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | Galvanized Steel Electric Poles |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| standardowe | ISO 9001 |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Moc | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Standard spawalniczy | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Power | 10kv |
|---|---|
| Wind speed | 30m/8 |
| Thickness | 5mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Height | 10m |
| typu | prosty biegun, tyczka na rozciąganie, biegun obrotu |
|---|---|
| styl | galwanizacja |
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Torlance of dimenstion | - 2% |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| typu | prosty biegun, tyczka na rozciąganie, biegun obrotu |
|---|---|
| Obróbka powierzchni | ocynkowane ogniowo |
| Projektuj obciążenie w kg | 300 ~ 1000 kg aplikowane do 50 cm od górnego bieguna |
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Nazwa produktu | Ocynkowany słup stalowy |
|---|---|
| Zasilacz | Solar / AC |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| Materiał | Q235 Q345 |
| Śruby kotwiące | M12 |