| Nazwa produktu | Ocynkowany słup stalowy |
|---|---|
| Zasilacz | Solar / AC |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| Materiał | Q235 Q345 |
| Śruby kotwiące | M12 |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| typu | prosty biegun, drążek do rozciągania, drążek skrętu |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Tolerancja | / -2% |
| Product Name | Galvanized power pole, Q235 steel 6m,10m,12m,15m 20m electric power transmission power pole |
|---|---|
| Height | 10m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| typu | prosty biegun, tyczka na rozciąganie, biegun obrotu |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Tolerancja | / -2% |
| Nazwa produktu | Słup zasilający ocynkowany, stal Q235 6 m, 10 m, 12 m, 15 m Słup zasilający do przesyłu energii el |
|---|---|
| Wysokość | 10m |
| świadectwo | ISO 9001 |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/-2% |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Projektuj obciążenie w kg | 300 ~ 1000 kg aplikowane do 50 cm od góry |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Nazwa produktu | Linie energetyczne rurowy słup elektryczny ze stali ocynkowanej z bitumem |
|---|---|
| Moc | 69KV |
| Materiał | GR50 |
| Obróbka powierzchniowa | Cynkowanie ogniowe |
| Standard spawania | AWS D 1,1 |