| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Władza | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Obciążenie projektowe w kg | 300 ~ 1000 kg przyłożone do 50 cm od góry |
| Gęstość | 1mm do 30mm |
| Obsługa powierzchni | Cynkowanie ogniowe |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Władza | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Obciążenie projektowe w kg | 300 ~ 1000 kg przyłożone do 50 cm od góry |
| Gęstość | 1mm do 30mm |
| Obsługa powierzchni | Cynkowanie ogniowe |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Wysokość | 30 stóp 40 stóp 65 stóp 70 stóp |
|---|---|
| Pozew o | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Kształt | stożkowy, wielopiramidowy, kolumnowy, wielokątny lub stożkowy |
| Standard spawalniczy | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/- 2% |
| rodzaj | Metalowy kształt ośmiokątny Elektryczne stalowe elementy słupa energetycznego z obróbką bitumiczną |
|---|---|
| kolor | każdy |
| certyfikat | ISO 9001 |
| dożywotni | 50 lat |
| gwarancja | 15 lat |
| Nazwa produktu | Słupy elektryczne ze stali użytkowej |
|---|---|
| Podanie | przesyłanie energii elektrycznej |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| Kształt | wielokątny |
| Czas gwarancji | 15 lat |
| Kształt | Stożkowaty, wielopiramidowy, kolumnowy, wielokątny lub stożkowy |
|---|---|
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/-2% |
| Obciążenie projektowe w kg | 300 ~ 1000 Kg nakładane na 50 cm od słupka |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z życzeniem klienta |
| Nazwa produktu | Zamówiony 9m 10m ocynkowany słup elektryczny dla zewnętrznych ośmiokątnych wielokątnych słupów elekt |
|---|---|
| Standard galwanizacji | ASTM A123 |
| świadectwo | ISO 9001 |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/-2% |
| Product Name | Electric Telescoping Power Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Shape | Octagonal, Polygonal or Tapered round |
| Wind load resistance | 160Km/h |