| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Obsługa powierzchni | Cynkowanie ogniowe |
| Suit for | electricity distribution |
| Obróbka powierzchni | ocynkowane ogniowo |
|---|---|
| typu | prosty biegun, drążek do rozciągania, drążek skrętu |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Obróbka powierzchni | ocynkowane ogniowo |
|---|---|
| typu | maszt prosty, maszt rozciągliwy, maszt obrotowy |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Moc | 10kV ~ 550kv |
| Pozew o | dystrybucja energii elektrycznej |
| Nazwa produktu | Stalowy słup mocy |
|---|---|
| Podanie | Linia dystrybucyjna |
| Materiał | S355JR= ASTM A572 Gr50 |
| Minimalna granica plastyczności | 345 mpa |
| Maksymalna ostateczna wytrzymałość na rozciąganie | 620 mpa |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Power | 110KV |
| Material | Gr65 |
| Surface treatment | Hot dip galvanization |
| Glavanization standard | ASTM A 123 |
| moc | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Torlance dimenstion | + -2% |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| Pozew o | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Rodzaj | 33kv 60ft słup elektryczny słupy zawieszenia elektryczne dostawcy |
|---|---|
| Kolor | każdy |
| świadectwo | ISO 9001 |
| DOŻYWOTNI | 50 lat |
| Gwarancja | 15 lat |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Rodzaj | drążek prosty, drążek na rozciąganie, drążek skrętny |
|---|---|
| Styl | galwanizacja |
| Prędkość wiatru | 160km/h, 30m/s |
| Torlance wymiaru | +- 2% |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |