| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | -2% |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | -2% |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | -2% |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| typu | prosty biegun, tyczka na rozciąganie, biegun obrotu |
|---|---|
| standardowe | ASTM A 123 |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
| Konstrukcja słupa | przeciwko trzęsieniu ziemi o wadze 8 stopni |
| Torelance of dimenstion | - 2% |
| Nazwa produktu | Stalowy słup ocynkowany |
|---|---|
| Zasilanie | Solar / AC |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| materiał | Q345 |
| Śruby kotwiące | Dostosowanie dostępne |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| typu | prosty biegun, tyczka na rozciąganie, biegun obrotu |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Tolerancja | / -2% |
| Rodzaj | 12m - 940dan Przeniesienie mocy ocynkowany słup stalowy, zewnętrzne słupy elektroenergetyczne |
|---|---|
| Kształtować się | Okrągły, stożkowy |
| Zasady płatności | T/T,L/C |
| Grubość | 2.5mm-16mm |
| Wykończenie powierzchni | Ocynkowane ogniowo |
| Type | 11.88m-462dan Galvanized Steel Poles Utility Pole for power distribution Equipment |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |