| Type | 11.88m-462dan Galvanized Steel Poles Utility Pole for power distribution Equipment |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| typu | prosty biegun, drążek do rozciągania, drążek skrętu |
|---|---|
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| kształt | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal lub conical |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Nazwa produktu | Elektryczna linia przesyłowa o wysokim napięciu 16M Ocynkowane stalowe słupy słupowe |
|---|---|
| aplikacji | Przesył mocy |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Wymiar torlance | - 2% |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| Władza | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Rodzaj | słup prosty, słup rozciągający, biegun zwrotny |
| Gęstość | 1mm do 30mm |
| Prędkość wiatru | 160km/h, 30m/s |
| Tolerancja | +/-2% |
| Nazwa produktu | Ocynkowany słup stalowy |
|---|---|
| Zasilanie | Solar / AC |
| Standard spawania | AWS D 1.1 |
| materiał | Q345 |
| Śruby kotwiące | Dostosowanie dostępne |
| Nazwa produktu | 15M 20M Elektryczne linie przesyłowe Stalowy słup |
|---|---|
| Wzrost | 10M |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/-2% |
| Kształt | Stożkowaty, wielopiramidowy, kolumnowy, wielokątny lub stożkowy |
|---|---|
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/-2% |
| Obciążenie projektowe w kg | 300 ~ 1000 Kg nakładane na 50 cm od słupka |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z życzeniem klienta |
| Type | Safety factor 2.1 Galvanized Steel Poles Utility Pole For 11.88m-462dan |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Type | Galvanized Metal Poles 12m Utility Pole For Power Distribution Equipment |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| typu | prosty biegun, tyczka na rozciąganie, biegun obrotu |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Tolerancja | / -2% |