| Type | S-500MC 11.88m-462dan Galvanized Steel Poles Utility Pole with France Standard |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Type | S-500MC 11.88m-1100dan Galvanized Steel Poles Utility Pole with France Standard |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| typu | 12m inspekcja Stal cynkowana cynkowana na gorąco Polak użytkowy do dystrybucji zasilania |
|---|---|
| kształt | Okrągłe, stożkowe |
| Zasady płatności | T/T, L/C |
| Grubość | 2,5 mm-16 mm |
| Powierzchnia wykończona | Ocynkowane ogniowo |
| typu | prosty biegun, drążek do rozciągania, drążek skrętu |
|---|---|
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| kształt | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal lub conical |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Type | Galvanized Steel Poles 12m Utility Power Poles For Power Distribution Equipment |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| typu | prosty biegun, drążek do rozciągania, drążek skrętu |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
| Torlance of dimenstion | - 2% |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Rodzaj | Ośmiokątne 11,9 m słupy stalowe ocynkowane ogniowo słup elektryczny z ramionami dla Afryki |
|---|---|
| kolor | każdy |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| Dożywotni | 50 lat |
| Warrenty | 15 lat |
| Cechy | 20-90 stóp |
|---|---|
| Zastosowanie | przesył energii elektrycznej |
| Obróbka powierzchniowa | Cynkowanie ogniowe |
| Grubość | 1-30mm |
| Poziom ochronny | IP65 |