| Napięcie znamionowe | 33 kv |
|---|---|
| Tworzywo | Gr.65 |
| Obróbka powierzchniowa | Gorąca galwanizacja bioder |
| Standard galwanizacji | ASTMA123 |
| Norma spawalnicza | AWS D.1.1 |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Nazwa produktu | Stalowy słup elektryczny |
|---|---|
| aplikacji | Przesył mocy |
| Obróbka powierzchni | Malowanie proszkowe HDG |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| Standard galwanizacji | ASTM A 123 |
| typu | galwanizacja |
|---|---|
| Moc | 10kV ~ 550kv |
| Konstrukcja słupa | przed trzęsieniem ziemi 8 stopnia |
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Pozew o | dystrybucja energii elektrycznej |
| Rodzaj | 132kv słupy energetyczne wieża wielokątna słup elektryczny ze stali ocynkowanej; |
|---|---|
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Obróbka powierzchniowa | Ocynkowane ogniowo |
| Projekt słupa | przed trzęsieniem ziemi o 8 stopniach |
| Tolerancja wymiaru | +- 2% |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Nazwa produktu | Steel Utility Polacy |
|---|---|
| aplikacji | Przeniesienie energii elektrycznej |
| Grubość | 1 mm do 36 mm |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Galwanizacja | Cynkowanie ogniowe |
| Imię | 69kv 138kv 220kv Napowietrzne bieguny elektroenergetyczne do projektu linii elektrycznej wysokiego n |
|---|---|
| Projekt | 9m 3,8 mm |
| Wysokość | 6-40m |
| Zagęszcza | 2,5 mm-40 mm |
| Obciążenie projektowe | 2KN-100KN |
| Item Name | 40m High Mast Pole |
|---|---|
| Accessories | 300kg rasing system |
| Load light weight | 15kg |
| Top surface | head frame type |
| Surface Finished | Powder Coating |
| Item Name | 40m High Mast Pole |
|---|---|
| Accessories | 300kg rasing system |
| Load light weight | 15kg |
| Top surface | head frame type |
| Surface Finished | Powder Coating |