| Item Name | 40m High Mast Pole |
|---|---|
| Accessories | 300kg rasing system |
| Load light weight | 15kg |
| Top surface | head frame type |
| Surface Finished | Powder Coating |
| Obróbka powierzchniowa | Ocynkowane ogniowo |
|---|---|
| Rodzaj | drążek prosty, drążek na rozciąganie, drążek skrętny |
| grubość | 1mm do 30mm |
| Moc | 10kv~550kv |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Item Name | 20m High Mast Pole |
|---|---|
| Accessories | rasing system |
| Lifting weight | 100kg-300kg |
| Top surface | head frame type |
| Surface Finished | Powder Coating |
| Height | 36m |
|---|---|
| Wind speed | 35m/s |
| Application | Power Plants Lighting |
| Type | Ladder or Lifting system |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Arm | Cross Arm |
|---|---|
| Mounted Type | Burial or Flange |
| Load Weight | Customized |
| Material | Q345,Q235,GR50 |
| Surface Treatment | galvanization and powder coating |
| Item Name | 45M High Mast Pole |
|---|---|
| Accessories | 300kg rasing system |
| Light Weight | 15kg Each Light |
| Top surface | head frame type |
| Surface Finished | Powder Coating |
| Nazwa produktu | 27,5 m słup kolumna ze stali galwanizowanej na linię przesyłową |
|---|---|
| aplikacji | Przesył mocy |
| Obróbka powierzchni | Cynkowanie ogniowe |
| Standard spawania | AWS D 1.1 |
| Standard galwanizacji | ASTM A 123 |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Wysokość | 10–25 m |
|---|---|
| materiał | Gr65 |
| Akcesoria | Drabina wspinaczkowa |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| Obróbka powierzchni | Galwanizacja bitumiczna farba proszkowa |
| Ramię | Skrzyżuj ręce |
|---|---|
| Zamontowany typ | Pogrzeb lub kołnierz |
| Waga obciążenia | dostosowane |
| Materiał | Q345,Q235,GR50 |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie i malowanie proszkowe |