| Height | 20 meters |
|---|---|
| Operate type | Rasing and lowering type |
| Accessories | steel wire cables |
| Application | Street way,highway,airport,Stadium |
| Surface Finished | Powder Coating |
| typu | Słup użytkowy 45FT 50FT HT typu NGCP dla thr zatwierdzonego dostawcy z Filipin |
|---|---|
| styl | galwanizacja |
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Torlance dimenstion | - 2% |
| Pozew o | dystrybucja energii elektrycznej |
| Rodzaj | Słup energetyczny 45FT 50FT HT typu NGCP dla zatwierdzonego dostawcy z Filipin |
|---|---|
| Styl | Galwanizacja |
| Prędkość wiatru | 160km/h, 30m/s |
| Torlance wymiaru | +- 2% |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Product Name | Galvanized steel Power Pole |
|---|---|
| Shape | Octagonal |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Life time | 15years |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Quality Control | ISO 9001:2008 |
| Welding Standard | AWS (American Welding Society ) D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization Bitumen |
| Nazwa produktu | Słup zasilający ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Podanie | Linia napięcia |
| Grubość | 1mm do 36mm |
| Dożywotni | 50 lat |
| Standard spawania | AWS (Amerykańskie Towarzystwo Spawalnicze) D 1,1 |
| Prąd oceniany | 220 kV |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 10KV-138KV |
| Wysokość montażowa | 14m |
| Kształt | Okrągłe stożkowe; Ośmiokątny stożkowy; Prosty kwadrat; Rurkowy stopień; Wielokątny |
| Norma spawalnicza | AWS D.1.1 |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Materiał | Q235 Q345 granica plastyczności nie mniejsza niż 235/345mpa |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Obróbka powierzchniowa | Galwanizacja na gorąco |
| Standard galwanizacji | ASTMA123 |
| Standard spawania | AWS D.1.1 |
| Height | 35m |
|---|---|
| Light | 1000w metal halide lamp |
| Headframe | Round or Square |
| Top surface | head frame type |
| Surface Finished | Powder Coating |