| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Treatment | galvanization |
| Wind speed | 44m/s |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Safty factor | 1.8 |
| Nazwa | Malezja standardowy 15-metrowy słup stalowy z kolumną elektryczną z FRP i znakami |
|---|---|
| Projekt | 15m 510 kg 2 sekcje |
| Wysokość | 15m |
| Zagęszcza | 7,2 mm |
| Obciążenie projektowe | 510 kg |
| Materiał | Q345, Q235 |
|---|---|
| Styl | galwanizacja |
| Obciążenie projektowe w kg | 300 ~ 1000 kg przyłożone do 50 cm od bieguna |
| Torlance wymiaru | +- 2% |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| materiał | Q345, Q235 |
|---|---|
| styl | galwanizacja |
| Projektuj obciążenie w kg | 300 ~ 1000 kg do 50 cm od bieguna |
| Torlance of dimenstion | - 2% |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| materiał | Q345, Q235 |
|---|---|
| styl | galwanizacja |
| Projektuj obciążenie w kg | 300 ~ 1000 kg do 50 cm od bieguna |
| Torlance of dimenstion | - 2% |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| materiał | Q345, Q235 |
|---|---|
| styl | galwanizacja |
| Projektuj obciążenie w kg | 300 ~ 1000 kg do 50 cm od bieguna |
| Torlance of dimenstion | - 2% |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| materiał | Q345, Q235 |
|---|---|
| styl | galwanizacja |
| Projektuj obciążenie w kg | 300 ~ 1000 kg do 50 cm od bieguna |
| Torlance of dimenstion | - 2% |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| materiał | Q345, Q235 |
|---|---|
| styl | galwanizacja |
| Projektuj obciążenie w kg | 300 ~ 1000 kg do 50 cm od bieguna |
| Torlance of dimenstion | - 2% |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Materiał | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 35m/s |
| Pochodzenie miejsca | yixing |
| body{background-color#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu | wymagania celne |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |