| Nazwa produktu | Wysokonapięciowe galwanizowane stożkowe wieże linii elektroenergetycznych |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| grubość ściany | 1-36 mm |
| Czas gwarancji | 15 lat |
| Nazwa produktu | Galwanizowany słup elektryczny |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Standard spawania | AWS D 1,1 |
| grubość ściany | 1-36mm |
| Czas gwarancji | 15 lat |
| Product Name | Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Nazwa produktu | Wysokonapięciowe ocynkowane stożkowe wieże linii przesyłowych energii elektrycznej |
|---|---|
| Wniosek | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Standard spawania | AWS D 1,1 |
| Grubość ściany | 1-36mm |
| Czas gwarancji | 15 lat |
| Typ | słup prosty, słup rozciągający, biegun zwrotny |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | Gorące dip ocynkowane |
| Grubość | 1mm do 30mm |
| Montaż optyczny oprawy oświetleniowej | IP 65 |
| Torelance wymiarów | +- 2% |
| Material | Q345, Q235 |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Design load in kg | 300~ 1000 Kg appliced to 50cm from the to pole |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| kształt | Conoid, Multi-pyramidal, Columniform, polygonal lub conical |
|---|---|
| Projektuj obciążenie w kg | 300 ~ 1000 kg aplikowane do 50 cm od góry |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| materiał | Q345, Q235 |
|---|---|
| styl | galwanizacja |
| Projektuj obciążenie w kg | 300 ~ 1000 kg do 50 cm od bieguna |
| Torlance of dimenstion | - 2% |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Nazwa produktu | Stalowy słup użytkowy |
|---|---|
| Podanie | Linia transmisyjna |
| Projekt | Dostosowane |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Rodzaj | 43m Gotowy Galwanizowany Stalowy Pole Użytkowe dla Przekazu Elektrycznego 10kV-550kV |
|---|---|
| Kształt | Okrągły, stożkowy |
| Zasady płatności | T/T, L/C |
| Gęstość | 2,5 mm-16 mm |
| Powierzchnia wykończona | Ocynkowane ogniowo |