| Material | Q235 Q345 yield strength not less than 235/345mpa |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Surface treatment | Hot Hip Galvanization |
| Galvanization standard | ASTMA123 |
| Welding Standard | AWS D.1.1 |
| Prąd oceniany | 10-200 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 10-220 |
| Obróbka powierzchniowa | Cynkowanie ogniowe |
| Tolerancja wymiaru | +- 2% |
| Minimalna granica plastyczności | 355 MPa |
| Prąd oceniany | 10-200 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 10-220 |
| Obróbka powierzchniowa | Cynkowanie ogniowe |
| Tolerancja wymiaru | +- 2% |
| Norma spawalnicza | AWS D 1.1 |
| Material | Q345, Q235 |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Design load in kg | 300~ 1000 Kg appliced to 50cm from the to pole |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| moc | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Standard spawalniczy | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/- 2% |
| Materiał | Q235 Q345 granica plastyczności nie mniejsza niż 235/345mpa |
|---|---|
| Kształt | Wielokątny |
| Moc | 10kv~550kv |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Standard spawania | AWS D 1,1 |
| materiał | 69KV 133KV 220KV Słupy przesyłowe energii elektrycznej średniego napięcia do linii dystrybucyjnej |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 35 m / s |
| Pochodzenia, miejsca | Yixing |
| standard cynkowania | ASTM A123 |
| Do spawania | AWS D1.1 |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
|---|---|
| Torlance of dimension | +-2% |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Rodzaj | Obciążenie projektowe 11,88m-1200dan Stalowy słup użytkowy sprzęt elektryczny słup elektryczny |
|---|---|
| Kształt | Okrągłe, stożkowe |
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Grubość | 2,5 mm-16 mm |
| Powierzchnia wykończona | ocynkowane ogniowo |
| Nazwa produktu | Ocynkowany słup zasilający |
|---|---|
| Kształt | Ośmiokątny lub okrągły |
| Moc znamionowa | 10kV do 220kV |
| Joint Polaków | Złącze poślizgowe |
| Czas gwarancji | 15 lat |