| Nazwa produktu | Ocynkowany słup zasilający |
|---|---|
| Kształt | Ośmiokątny lub okrągły |
| Moc znamionowa | 10kV do 220kV |
| Joint Polaków | Złącze poślizgowe |
| Czas gwarancji | 15 lat |
| Type | Galvanized Metal Poles 12m Utility Pole For Power Distribution Equipment |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| typu | 27,5 m 60KN GR65 słup energetyczny do transmisji materiałów |
|---|---|
| styl | galwanizacja |
| Pozew o | dystrybucja energii elektrycznej |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| Wysokość | 45 stóp 50 stóp |
| Nazwa produktu | Ocynkowany słup stalowy |
|---|---|
| kształt | Wieloboczne lub okrągłe |
| materiał | Gr50 Gr65 |
| Cynkowanie | ASTM A123 |
| Czas życia | 50 lat |
| Materiał | Q235 Q345 granica plastyczności nie mniejsza niż 235/345mpa |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Obróbka powierzchniowa | Galwanizacja na gorąco |
| Standard galwanizacji | ASTM A123 |
| Standard spawania | AWS D.1.1 |
| Rodzaj | 12m - 940dan Słup ze stali ocynkowanej do przenoszenia mocy, zewnętrzne słupy elektryczne |
|---|---|
| Kształt | Okrągły, stożkowy |
| Zasady płatności | T/T, L/C |
| Grubość | 2,5 mm-16 mm |
| Powierzchnia wykończona | Ocynkowane ogniowo |
| Product Name | Galvanized Power Pole |
|---|---|
| Kształt | Ośmiokątny lub okrągły |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Joint Polaków | Złącze poślizgowe |
| Warranty time | 15 years |
| Wind Resistance | 3-500km/h |
|---|---|
| Protective Level | IP65 |
| Galvanization | ASTM A123 |
| Minimum Yield Strength | 460 Mpa |
| Lamp Power | 20-400W |
| Obciążenie projektowe w kg | 300 ~ 1000 kg przyłożony do 50 cm od górnego słupa |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| Moc | 10kv~550kv |
| Torlance wymiaru | +- 2% |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Standard galwanizacji | ASTM A 123 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | ocynkowane ogniowo |
| Obciążenie obliczeniowe w kg | 300 ~ 1000 kg nałożone na 50 cm od górnego bieguna |
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Pozew o | Dystrybucja energii elektrycznej |