| Nazwa | 86KV Ocynkowany słup elektryczny o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie 11m |
|---|---|
| materiał | Klasa 50 według ASTM 572 o wytrzymałości wynosił nie mniej niż 345 mpa |
| typu | 86KV Ocynkowany słup elektryczny o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie 11m |
| kształt | Ośmioboczny |
| Wysokość | 8–35 m |
| Moc | 10KV |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 160KM/H |
| Grubość | 4mm |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/-2% |
| Kształt | Stożkowy, wielopiramidowy, kolumnowy, wielokątny lub stożkowy |
|---|---|
| Obciążenie projektowe w kg | 300 ~ 1000 kg nakładane do 50 cm od góry |
| grubość | 1mm do 30mm |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electriccity distribution |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| typu | stalowy słup rurowy |
|---|---|
| Obróbka powierzchni | ocynkowane ogniowo |
| Projektuj obciążenie w kg | 300 ~ 1000 kg |
| Prędkość wiatru | 160 km / h |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | -2% |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| materiał | Klasa 50 według ASTM 572 o wytrzymałości wynosił nie mniej niż 345 mpa |
|---|---|
| typu | Ocynkowany słup elektryczny o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie 12,2 m |
| kształt | Ośmioboczny |
| Wysokość | 8–35 m |
| Standard galwanizacji | zgodnie z normą ASTM A123 o grubości ≥ 86 μm, poddane procesowi glavanizacji na gorąco |
| Rodzaj | Stalowy słup rurowy |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | ocynkowane ogniowo |
| Obciążenie obliczeniowe w kg | 300 ~ 1000 kg |
| Prędkość wiatru | 160 KM / H |
| Pozew o | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Nazwa produktu | Galwanizowany słup elektryczny |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Standard spawania | AWS D 1,1 |
| Grubość ściany | 1-36mm |
| Czas gwarancji | 15 lat |
| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |