| Obciążenie projektowe w kg | 300~1000 kg stosowane do 50 cm od górnego bieguna |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | Cynkowanie ogniowe |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
| Torlance wymiaru | +- 2% |
| Garnitur do | dystrybucja energii elektrycznej |
| Władza | 10kv |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 160 km/godz |
| Gęstość | 4 mm |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/-2% |
| Moc | 10KV |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 160 km/godz |
| Grubość | 4 mm |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/-2% |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Standard | ASTM A 123 |
| Power | 10kv~550kv |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Standard galwanizacji | ASTM A 123 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | ocynkowane ogniowo |
| Obciążenie obliczeniowe w kg | 300 ~ 1000 kg nałożone na 50 cm od górnego bieguna |
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Pozew o | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Moc | 10KV |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 160KM/H |
| Grubość | 4mm |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/-2% |
| Władza | 10kv |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 160 km/godz |
| Grubość | 4 mm |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/-2% |
| Surgace Treatment | galvanization and bitumen |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolerance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Nazwa | 86KV Ocynkowany słup elektryczny o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie 11m |
|---|---|
| materiał | Klasa 50 według ASTM 572 o wytrzymałości wynosił nie mniej niż 345 mpa |
| typu | 86KV Ocynkowany słup elektryczny o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie 11m |
| kształt | Ośmioboczny |
| Wysokość | 8–35 m |