| type | Octagonal Shape Electrical Power Pole Parts With Bitumen Treatment |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | Steel Transmission Poles |
|---|---|
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Torlance of the dimenstion | +- 2% |
| Flange size | 450mm |
| Wall thickness | 3mm |
| typu | Przekładnia rurowa 11KV 33KV ośmiokątna ze stali z ochroną z włókna szklanego |
|---|---|
| Obróbka powierzchni | ocynkowane ogniowo |
| Projektuj obciążenie w kg | 300 ~ 1000 kg |
| Prędkość wiatru | 160 km / h |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Nazwa produktu | Galwanizowany słup elektryczny |
|---|---|
| Wniosek | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Standard spawania | AWS D 1,1 |
| Grubość ściany | 1-36mm |
| Czas gwarancji | 15 lat |
| Nazwa produktu | Słup zasilający ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Zastosowanie | Linia napięcia |
| Grubość | 1 mm do 36 mm |
| Tolerancja wymiaru | +-2% |
| DOŻYWOTNI | 50 lat |
| Standard galwanizacji | ASTM A 123 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Ocynkowane ogniowo |
| Obciążenie projektowe w kg | 300~1000 kg stosowane do 50 cm od górnego bieguna |
| Prędkość wiatru | 160km/h, 30m/s |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Style | galvanized |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |