| Product Name | Steel Transmission Poles |
|---|---|
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Torlance of the dimenstion | +- 2% |
| Flange size | 450mm |
| Wall thickness | 3mm |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| typu | stalowy słup rurowy |
|---|---|
| Obróbka powierzchni | ocynkowane ogniowo |
| Projektuj obciążenie w kg | 300 ~ 1000 kg |
| Prędkość wiatru | 160 km / h |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| typu | maszt prosty, maszt rozciągliwy, maszt obrotowy |
|---|---|
| styl | galwanizacja |
| Standard ocynkowany | ASTM A123 |
| Torlance dimenstion | - 2% |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| Type | Hot Dip Galvanized Steel Utility Pole Round tapered octagonal power galvanized metal tubular power utility poles |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Nazwa | Słup elektroenergetyczny 132KV Q345 Asfalt |
|---|---|
| typu | Słup elektroenergetyczny 132KV Q345 Asfalt |
| materiał | Klasa 50 według ASTM 572 o wytrzymałości wynosił nie mniej niż 345 mpa |
| kształt | Ośmioboczny |
| Wysokość | 8-45m |
| Nazwa produktu | Stalowy słup użytkowy |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej 69KV |
| Kontrola jakości | ISO 9001-2008 |
| Standard spawania | AWS D 1,1 |
| Obróbka powierzchniowa | HDG |
| Product Name | 30m octagonal high mast pole for park lighting with lifting system |
|---|---|
| Style | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Height | from 6m to 15m |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Torlance of the dimenstion | +-2% |
| Wind Speed | 160km/h |
| Item Name | 20M High Mast Pole |
|---|---|
| Section | Three sections |
| Section Thickness | 4mm,6mm,8mm or custom design |
| Light Arrangement | Round |
| Surface Finished | hot dip galvanized |