| Item Name | 20M High Mast Pole |
|---|---|
| Section | Three sections |
| Section Thickness | 4mm,6mm,8mm or custom design |
| Light Arrangement | Round |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| typu | prosty biegun, tyczka na rozciąganie, biegun obrotu |
|---|---|
| Obróbka powierzchni | ocynkowane ogniowo |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Optyczny montaż oprawy oświetleniowej | IP 65 |
| Torelance of dimenstion | - 2% |
| Nazwa | 14m 2500dan 2 segmenty Bezpośredni pochówek Elektryczny stalowy słup, ocynkowany słup Monopole |
|---|---|
| Projekt | 14m 2500dan |
| Wysokość | 14m |
| Zagęszcza | 6 mm 8 mm |
| Obciążenie projektowe | 2500dan |
| Nazwa produktu | Stalowy słup energii elektrycznej |
|---|---|
| Zastosowanie | Przesył mocy |
| Obsługa powierzchni | Powłoka proszkowa HDG |
| Norma spawalnicza | AWS D 1.1 |
| Standard galwanizacji | ASTM A123 |
| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |
| MOQ | jeden pojemnik lub próbki |
|---|---|
| kształt | wielokątny |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
| Tolerancja | / -2% |
| Grubość galwanizacji | średnio nie mniej niż 86um |
| kształt | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal lub conical |
|---|---|
| typu | prosty biegun, tyczka na rozciąganie, biegun obrotu |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
| Tolerancja wymiaru | -2% |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Wysokość | 15 m |
|---|---|
| Władza | 10-550kv |
| Rynek | Banglades |
| Gęstość | 4mm/5mm |
| Materiał | Siła plastyczności GR65 nie mniejsza niż 460mpa |
| Wysokość | 15m |
|---|---|
| moc | 10-550kv |
| Rynek | Bangladesz |
| Grubość | 4 mm / 5 mm |
| Materiał | GR65 wytrzymałość na siłę nie mniejszą niż 460mpa |
| Kształt słupa | Ośmiokąt, dwunastokąt, sześciokąt |
|---|---|
| Wysokość | 25 stóp do 75 stóp |
| Obróbka powierzchniowa | galwanizacja lub butiuem |
| Napięcie | 10kv-220kv |
| Wygląd | Rurowy, trójkątny, kątowy, kratowy |